Fotím

Firemní portréty

U vás ve firmě nebo v mém studiu

Firemní portréty

U vás ve firmě nebo v mém studiu

Váš web je vizitkou vaší spolčenosti. Fotografie Vašeho týmu, které působí příjemně a uvolněně vytvoří nejen dobrý dojem ale zároveň pomáhá budovat důvěru ve Vaši společnost.

Brandové focení

budování značky

Brandové focení

budování značky

Pomáhám lidem budovat jejich značku. Ať jde o kouče, hudebníky, mistra capoeiry - všechny značky mají společné to, že potřebují budovat seběvědomí značky zevnitř ale i navenek. Fotografie má moc tomu pomoci.

Eventy

praha a okolí

Eventy

praha a okolí

Konference, teambuildingy, akce pro klienty, atd. Kvalitní fotky, ve kterých jsou cítit emoce a vyvolají živé vzpomínky nebo touhu se účastnit Vaší příští akce. To je přesně to, o co se ve fotkách z Vašich akcí snažím.

Seteva

(Portrét pro média)

Naše PR agentura měla bleskové zadání - na zítřejší tiskové konferenci potřebujeme nafotit paní generální, máme pro média jen staré fotky... Kdo máte zkušenosti nebo představivost, tušíte, že to není jen o dobré technice focení. Vsadili jsme na Adélu, protože kolegyně vyzvedly její schopnost uvolnit ledy a také vidět dobré místo a postoj pro záběr. Výsledek byl zřejmě opravdu bezvadný, protože z náhledů si klient vybral a koupil z plánovaných pěti fotografií nakonec deset. Doporučuji..

Capoeira angola

(Brandové focení)

Excellent professional! Wonderful photographer !

Thank you Adélia for the beautiful photographs that convey feelings and for providing an environment where I feel very comfortable and relaxed during the whole session.

Tom Cortés

(hudebník)

Jsem člověk, co se "neumí fotit", takže obdivuju každého, kdo mě dokáže zachytit tak, že se sobě líbím. S Adélou bylo ale focení neuvěřitelně příjemně strávené odpoledne, a když mi poslala fotky, "abych si vybral", zjistil jsem, že si vybrat nedokážu a musel si od ní koupit všechny do poslední. Takže Adélu můžu doporučit všema deseti na rukou a deseti na nohou k tomu.

Škola Improvizace

(event)

Spolupráce s Adélou je vždycky radost! Je to profesionálka, která umí zachytit atmosféru, najít váš nejlepší úhel a zařídit, že na hromadné fotce všichni vypadají dobře. I když běhá celý den po place, zachovává si dobrou náladu a úsměv. Bonusem je expresní dodání upravených fotek. Pak jen vyřešit, které vybrat, všem to na nich totiž neskutečně sluší :-). Děkujeme a těšíme se na příště!