Děkuji Vám za projevenou důvěru a hlavně za příjemně strávené chvíle. Doufám, že i Vy jste si užili focení jako hezky strávený čas s rodinnou a díky fotografiím na něj budete moci vzpomínat.


Níže zasílám své cenové balíčky. V balíčcích je obsažena cena za tisk fotografií. Věřím, že fotografie se mají vyvolat, vystavit, darovat,...

Mám dobrou zkušenost s leporelem od Kvalitnifotky.cz (https://www.kvalitnifotky.cz/leporela/). Fotky jsou oříznuté do čtvercového formátu a vejde se tam 8 až 10 fotografií. Výhoda je možnost vystavení většího počtu fotografií. V případě zájmu pošlu cenovou nabídku a leporelo vám udělám (fotky vybereme společně).


A ještě k výběru finálních fotografií.

Fotky, které Vám posílám jsou barevně upravené ale ty Vámi vybrané budu ještě detailněji upravovat. Zaklikněte jednoduše srdíčko u fotky. Automaticky se Vám vytvoří galerie oblíbených, kterou můžete pořád dokola procházet a upravovat. Až budete mít výběr hotový, stačí mi jen napsat a pustím se do finálních úprav. Zašlu vám následně odkaz s hotovými fotkami v plné kvalitě. Tištěné fotografie budou následovat. Tisknu více zakázek najednou.


Ceník

15 fotografií = 3900,- a každá další fotografie je 100kč/ks. Případně si můžete vybrat vetší balíček.

30-35 fotografií = 5200,-

80-100 fotografií (nebo-li celá galerie) = 6500,-


Krásný den,

Adél