BOUDIOR

Boudoir fotografie je nejen o oslavě ženské krásy, ale také o sebeúctě a sebepřijetí. Vytvářím intimní a zároveň elegantní prostředí, kde se každá žena cítí pohodlně a sebevědomě. Společně odhalíme vaši nejskvělejší stránku a zachytíme ji v podobě uměleckých snímků, které budou připomínkou vaší síly, sebedůvěry a ženskosti.

"Adel je velmi profesionální a talentovaná fotografka. Osobně jsem se nikdy nepovažovala za fotogenetickou, ale Adel mě vyvedla z omylu tím, jak nádherné fotky mi vytvořila. Focení probíhalo ve velmi pohodové a uvolněné atmosféře, byla jsem profesionálně nalíčena a upravena a mohla jsem se tak dotknout něčeho krásného v sobě, o čem jsem neměla ani tušení, že to mám. Děkuji, Adel, nikdy jsem si nepřipadala tak krásná!"

KAROLÍNA B.

"Focení s Adél bylo životním zážitkem. Momentem, ve kterém jsem sama sebe mohla vnímat jako krásnou a opečovávanou ženu. Byl to den jen pro mě a jako výsledek mám nádherné fotky. Jsem bytost ostýchavá, takže focení je pro mě vždy záležitostí rozehřátí se, uvolnění se, předání důvěry, otevření se. To vše jsem u Adél měla. Pokud chcete focení plné smíchu, vřelé atmosféry a zároveň profesionality, tak Adél doporučuji."

SLÁVKA N.

ADÉLA HOMOLKOVÁ

Tel: 721 154 869

me@adelahomolkova.com


Follow me on Instagram
@adela.homolkova.photo