To, jak vnímáme a přijímáme samy sebe, se odráží i na našem zevnějšku. Většina žen čeká na ten správný moment, než se nechá takhle vyfotit. Ať je to opálenější kůže nebo pár kilo dolů. Jenže ženské tělo je krásné v každé své podobě! Ráda bych měla možnost toto dokazovat pomocí fotografie. 


A tak jsem vybudovala malé boudoir studio a nafotila několik krásných žen. Odezva byla skvělá. Spousta mých kamarádek by se nechalo taky takto nafotit, jen kdyby měly tak krásnou postavu jako moje „modelky“. 


Zmínila jsem se o tomto mé kamarádce Báře. Jestli o Báře něco musíte vědět, tak že se do všeho pustí dost po hlavě :). Co taky o ní musíte vědět je, že často někde leze po horách, pracuje v korporátu a nikdy podobné fotky nefotila. Je to úplně normální holka s úplně normálním typem běžné ženské postavy. Domluvily jsme se, že budeme fotit jemnější boudoir. Zkrátka toho bude míň vykukovat. 


Ale Bára se vlastně vůbec netěšila. Řekla mi zpětně, že prý do čeho se to uvrtala. V den focení šla ráno plavat do bazénu. O hodinu později mi přišla fotka „pandích očí“ s monokly od plaveckých brýlí. Načež dorazila o půl hodiny později, pak se jí nezdál účes, pak makeup. Podvědomě to zdržovala,

zkrátka, jen abychom nezačaly náhodou fotit.  „Ok, budu prostě dělat přesně to, co mi řekne Adel, a doufat, že to brzo skončí,“ říkala si.Když to píšu, tak se tomu musím  smát, protože takhle to samozřejmě nakonec vůbec nebylo. Bára se po krátké době úplně uvolnila, užívala si to a evidentně ji to strašně bavilo. Chtěla zkusit všechny mé scény, a kdybych nemusela pro děti, možná bychom fotily celý den. 


Přišla bez nálady a sebevědomí a odcházela s pocitem, že je vážně krásná, sexy a fotogenická žena. A o to tu jde!